Світ навколо, без перебільшення, – прекрасний. Але в повсякденних турботах помічаємо ми це вкрай рідко. Одначе над деким суєта не владна. Йдеться про фотографів, котрі завдяки об’єктиву можуть зупинити прекрасні миті життя, залишивши про них пам’ять прийдешнім поколінням.

Віддані улюбленій справі професіонали ніколи не розлучаються з фотоапаратом, аби не пропустити щось дуже важливе, те, що більше ніколи не повториться. Вони можуть зупинитися на півдорозі й почати клацати без зупинки доти, поки побачене ними не буде повністю зафіксоване. А зацікавити фотографа може все, що завгодно: бездомний собака із сумними очима, усміхнене дитя, котрому щойно вручили нову забавку, квіткові композиції у вітрині магазину, засніжене місто або величаве небо з копицями хмаровиння.

Саме з таким закоханим у життя чоловіком ми зустрілися в центрі зайнятості влітку 2017 року. Тоді Олег Семенюк, художник-реставратор за фахом, шукав роботу, адже в нього з дружиною було трійко маленьких діток.

Якось під час семінару він дізнався про проект «Рука допомоги» та можливість отримати від держави безвідсоткову фінансову допомогу для закупівлі обладнання з метою започаткування власної справи. Приваблива пропозиція викликала зацікавленість, за плечима в молодого батька вже був досвід підприємницької діяльності, однак через низку обставин свого часу довелося закрити бізнес.

Ризикнути? А чому б і ні? На кошти пілотної програми придбати обладнання для фото та відеозйомки, перетворити хобі на професією та спосіб заробітку. Остаточно зваживши всі «за» і «проти», Олег відважився на рішучий крок. Це вже згодом було навчання у Львівському ЦПТО Державної служби зайнятості, написання бізнес-плану, захист його на комісії у Львові. І нарешті в руках у молодого підприємця улюблені знаряддя праці – фотокамера та система стабілізації до неї.

Минув майже рік, відколи пан Олег почав на професійній основі займатися фотосправою. Прекрасного майстра часто запрошують на львівські локації зробити студійні, весільні, пейзажні, репортажні світлини або колажі, адже кожний його кадр – це не тільки коктейль емоцій та таланту, а й історія, почуття, ракурси, події, моменти, життя, яке він як художник бачить крізь об’єктив камери.