Сьогодні Олексій – власник піцерії із символічною назвою «ArmAtoPizza», що розташована в центрі Козятина, що на Вінниччині.

А починалося все так. Олексій закінчив Тернопільський національний університет і одразу ж пішов боронити Україну у складі батальйону оперативного призначення.  Коли чоловік повернувся із зони АТО,  одразу ж гостро постало питання – як знайти роботу?  У квітні 2016 року він звернувся по допомогу в працевлаштуванні до Козятинської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості. Олексій відвідав спеціалізовані семінари, написав і захистив бізнес-план та отримав одноразову допомогу по безробіттю для відкриття власної справи.

Підприємець-початківець знайшов невелике приміщення  в центрі міста, де працював разом із дружиною та її братом. Але зовсім скоро змушений був знайти більшу площу та добудувати літній майданчик, адже заклад став надпопулярним серед містян завдяки смачній піці та люб’язному персоналу. Зараз  «ArmAtoPizza» пропонує 13 видів піци, поласувати якою можна безпосередньо на місці або ж замовити доставку в офіс чи додому. Сьогодні персонал піцерії налічує 14 осіб, а затишна зала закладу заповнена поціновувачами італійської страви.

Ще одна особливість закладу  – дух передової, який панує в «ArmAtoPizza».

«Інтер’єр кафе нагадує, у який час ми живемо. Хочу, щоб люди пам’ятали, завдяки кому вони можуть спокійно відпочивати, а це ті хлопці, які сьогодні на передовій», – каже Олексій і показує  світлини побратимів, розміщені на стінах,  демонструє прапори батальйонів, зброю, карту  України з шевронами та власну каску.

Наразі приватний підприємець О.Каратєєв – соціальний партнер служби зайнятості та надійний роботодавець. За двох працевлаштованих безробітних за направленням служби зайнятості отримує компенсацію єдиного соціального внеску.

«Приємно працювати з колективом служби зайнятості. Сьогодні я подаю до центру зайнятості вакансії, які ми маємо в «ArmAtoPizza», – додає Олексій.