Життєвий шлях – це боротьба, що складається з випробувань, невдач і, звісно, перемог. Тільки вмотивовані та сильні духом особи здатні вистояти у вирі непередбачуваних обставин і досягти успіху.

До роботи своєї мрії Василь Ярославович йшов довго. Спочатку перебивався заробітками. «Якось зрозумів, що хочу іншого життя для себе і своєї родини, – задумливо поділився спогадами пан Василь. – Постійно шукав себе у різних сферах, аж поки не зупинився на швейній промисловості. Цікавився підприємництвом, розглядав різні пропозиції, як його створити, як передбачити перспективи розвитку, яку цінову політику та систему оподаткування обрати».

Одного разу, звернувшись до Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості, що на Львівщині, за пошуком працівників на нові робочі місця, йому запропонували стати учасником проекту «Рука допомоги». Із того часу, відколи Василь Чепеляк скористався фінансовою підтримкою пілотної програми та прийняв на роботу малозабезпечених осіб, уже минуло більше року.

Бізнесмен з гордістю і в деталях розповідає про свою фабрику. І то не дивно, адже, щоб вона працювала і приносила прибутки, вкладено чимало зусиль. Василь Чепеляк з посмішкою на обличчі каже, що його підприємство не тільки дає роботу іншим, а ще допомагає жінкам одягатися в елегантний та зручний одяг. Адже основний напрям діяльності – пошиття трикотажних виробів для прекрасної половини людства. А це – плаття, блузи, кардигани, спідниці, штани. Для цього використовується давальницька сировина: тканина, нитки, фурнітура та ін.

Виробництво складається з трьох цехів – закрійного, швейного, пакувального, саме в них проходить увесь ланцюжок створення виробів: від розкрою до пакування готової продукції. Приміщення оснащені системою вентиляції та кондиціонування, що забезпечує комфортні умови праці. «У нас хороші умови праці та сучасне обладнання, швачки постійно підвищують рівень майстерності», – зазначає власник.

Після кожної зустрічі з підприємцем вирують позитивні емоції, бо він вражає своєю відкритістю та простотою, наполегливістю і працелюбством. «Сумлінна праця завжди добре винагороджується, треба тільки шукати можливості для втілення мрії», – переконує пан Василь.