Надія Прочухан сьогодні не тільки чудовий майстер-перукар, бровіст і візажист, а й успішна бізнес-вумен та власниця студії краси під назвою «NP beauty studio», що в Сумах. А ще зовсім недавно тільки мріяла про це.

Історія цієї жінки додасть упевненості тим, хто вагається  – починати власну справу чи ні. Досить велику частину свого життя Надія Прочухан була тісно пов’язана з перукарською та візажною справою: у 2007 році закінчила навчання в Сумському вищому професійному училищі будівництва і дизайну, де здобула професію «Перукар»; у 2011р. – вища освіта за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти». Тривалий час працювала майстром виробничого навчання у ДПТНЗ "СВПУ будівництва і дизайну". У 2019 році звільнилася та звернулась у пошуках роботи до Сумського міського центру зайнятості.

«Хотілося змін, відчувала, що треба рухатися вперед. Читала багато інформації про те, як створити власний бізнес, – говорить пані  Надія. – У службі зайнятості запропонували пройти навчання та скласти бізнес-план, я довго не вагалась, відразу погодилась».
Надія успішно захистила свій бізнес-проєкт, отримала матеріальну підтримку від центру зайнятості у вигляді одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності і почала активно впроваджувати свої ідеї. Знайшла приміщення, зробила маленьку рекламу і почала працювати.

Звичайно, докладається багато зусиль для того, щоб власна справа стала прибутковою: постійний пошук, індивідуальний підхід до кожного клієнта, удосконалення своєї майстерності. А ще – курси та майстер-класи,  щоб бути на хвилі та в тренді, бо ж модні тенденції у світ краси змінюються дуже швидко! Але коли займаєшся улюбленою справою  – все вдається!