Відкриття власної справи за  сприяння служби зайнятості – це шанс стати успішною та незалежною людиною, яка сама керує своїм життям. Таким шансом скористався Роман Свирид.

Як і більшість молодих людей, які закінчили вищий навчальний заклад, Роман влаштувався на роботу не за освітою. Навчався він за спеціальністю «Гідромеліорація», отримав кваліфікацію інженера-гідротехніка, а працювати пішов майстром виробничої дільниці. Пізніше влаштувався до приватного підприємця водієм та отримав певний досвід роботи.

З часом Роман вирішив змінити сферу діяльності. У лютому  2019 року хлопець звернувся до Сарненського районного центру зайнятості Рівненської області в пошуках нової роботи. Він і раніше замислювався над можливістю започаткування власної справи, а, отримавши інформацію про підтримку служби зайнятості, Роман чітко вирішив стати підприємцем. У нагоді став тренінг з орієнтації на підприємницьку діяльність «Як розпочати свій бізнес». Прослухавши курс він остаточно вирішив стати підприємцем.

Згодом  Роман пройшов курси цільового призначення «Підприємець-початківець» у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та підготував бізнес-план на тему «Авторозборка. Продаж запчастин». Свою ідею та розрахунки він успішно захистив перед комісією.

Нині молодий чоловік реалізовує свої задуми. Закінчує будівництво приміщення станції техобслуговування  де і буде проводитися авторозбирання, ремонт та продаж запчастин до автомобілів.

Роман чітко впевнений в своєму виборі. «Всі клієнти бажають отримувати достойну якість обслуговування, прийнятну ціну за отриману послугу, зручне місце розташування та відповідальний підхід до сервісу», – стверджує він.

Уже в якості роботодавця Роман продовжує співпрацювати з центром зайнятості. Він працевлаштував двох безробітних,   які нині займаються ремонтом автомобілів.

Роман має багато планів на майбутнє та впевненість у завтрашньому дні, і з часом, планує розширювати свій бізнес та продовжувати співпрацю зі службою зайнятості.