На сьогодні професія «Електрозварник ручного зварювання» – одна з найбільш затребуваних. Попит на робітників цієї професії має тенденцію зростати.

Безробітний Дмитро Смілий звернувся до Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості по допомогу в пошуку роботи. Після спілкування з фахівцем служби зайнятості виявив бажання отримати професію «Електрозварник ручного зварювання».

Ця професія вимагає від робітника доброї зорово-рухової, короткочасної та оперативної пам'яті, зосередженості та стійкості уваги, наявності просторової уяви та практичного мислення. За порадою фахівця служби зайнятості безробітний пройшов професійне тестування та профвідбір на виявлення вищезазначених якостей, і зрештою йому було рекомендовано навчання за цією професією.

Д. Смілий став слухачем Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Після навчання успішно пройшов атестацію на право виконання робіт із підвищеною небезпекою. За результатами кваліфікаційних пробних робіт, виробничої практики, захисту письмових творчих робіт йому присвоєно кваліфікацію – 2 розряд за професією «Електрозварник ручного зварювання».

Разом із кар’єрним радником Д. Смілий визначився щодо місця роботи та був працевлаштований у Комунальне підприємство «Дергачікомунсервіс».