Валерій Каплун – колишній безробітний з м. Сміли, що на Черкащині. Чоловік за освітою юрист, і вже давно мріяв розпочати власний бізнес.

У січні 2016 року Валерій звернувся до Смілянського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні, де він дізнався про можливість отримання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

За сприяння служби зайнятості Валерій пройшов відповідне навчання, взяв участь у семінарах «Від бізнес-ідеї до власної справи», «Техніка пошуку роботи» та «Використання джерел про вакансії». Потім успішно захистив бізнес-план за напрямом діяльності «Надання юридичних послуг» та отримав кошти для підприємництва. 

На сьогодні чоловік займає посаду директора ТОВ «Добробут-дім-сервіс». Це єдина у місті приватна сервісна служба, щонадає послуги для ОСББ. На даний час підприємство обслуговує більше 20 ОСББ, яким допомагає визначити оптимальну форму управління будинком, розробити статутні документи, підготувати документи для державної реєстрації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків тощо.

На думку Валерія, однією з переваг ОСББ є можливість по-господарськи розпоряджатися земельною ділянкою, а саме облаштовувати майданчики для відпочинку і для дітей, «зелену зону», проводити реконструкцію будинку тощо.

«З початку року ТОВ «Добробут-Дім-Сервіс» створило 7 нових робочих місць, з яких три вакансії бухгалтера, робітника з комплексного обслуговування та двірника укомплектовані безробітними. До кінця року плануємо створити ще 2 робочих місця», – зазначив Валерій Каплун.

Крім того, Валерій створив нові робочі місця та працевлаштував на них безробітних, що перебували на обліку у центрі зайнятості. За це підприємець отримав компенсацію єдиного соціального внеску.