Колишній учасник бойових дій в зоні АТО стрілець Володимир Арсененко з Черкащини став підприємцем завдяки службі зайнятості. Тим самим здійснивши свою давню мрію.

Свого часу Володимир працював охоронником, слюсарем та бетонярем. А ось під час служби в АТО був стрільцем. Проте, як зізнається сам Володимир, вже давно задумувався спробувати себе в сфері торгівлі.

«Бажання працювати на себе в мене було давно, але весь час острах перед невідомим мене стримував. Особливо хвилювало питання чи вистачить коштів розпочати вдалий старт у бізнесі. Тепер, коли я отримав про матеріальну підтримку від служби зайнятості, в мене з’явився стимул і рішучість до подальших кроків. Проаналізувавши потреби місцевих жителів та порадившись в сімейному колі з дружиною розпочав реалізовувати свою бізнес-ідею – відкрив власний магазин, в якому відвідувачі зможуть придбати необхідні для сільських жителів товари та продукти харчування», - ділиться враженнями молодий підприємець.

Бізнесмен-початківець проживає в сільській місцевості. Тому відкриття магазину для тамтешніх жителів досить актуально. Особливо, коли товари та послуги надаватимуться якісно.

Підприємницька діяльність безперечно потребує нових знань, тому Володимир пройшов навчання на курсах за напрямком «Підприємець-початківець». Вже невдовзі чоловік захистив власний бізнес-план на тему «Магазин продуктів харчування». При цьому від служби зайнятості він отримав фінансову підтримку на розвиток бізнесу в розмірі 62 тис. грн. Не лишились осторонь і місцева влада – допомогли з приміщенням та його облаштуванням.

На цей час Володимир зареєстрував підприємницьку діяльність, відкрив магазин продуктів харчування, формує склад працівників та клієнтів. За його словами саме віра в себе, системна праця, постійний особистісний та професійний саморозвиток, підтримка родини і є складовими його успішного початку бізнес-кар’єри.

«Для вдалого старту підприємництва, насамперед, планую створити ще одне робоче місце, а в подальшому продовжувати співпрацювати з центром зайнятості в якості роботодавця», - ділиться планами на майбутнє Володимир.