Валентин Антонюк – житель Волинської області. У 2015 році чоловік повернувся із зони проведенняантитерористичної операції, де був стрільцем-зенітником. Не зважаючи на пережите, Валентин не втратив любовідо життя та бажання бути потрібним суспільству, тож одразу розпочав шукати роботу.

Зіштовхнувшись із проблемою працевлаштування, чоловік звернувся за допомогою до  Турійськогорайонного центру зайнятості. Фахівці запропонували безробітному розпочати власну справу. У Ковельській філіїприватного вищого навчального закладу «Університет сучасних знань» Валентин пройшов професійне навчанняза програмою «Провадження підприємницької діяльності».

Після навчання чоловік отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю на розвиток підприємницькоїдіяльності та започаткував власну справу.

Тепер Валентин – підприємець-початківець, який розпочав промислове вирощування ягід аронії і малини.Чоловік має великий досвід у цій справі, адже все життя займається сільськогосподарською діяльністю. Вінпереконаний, що обрана справа є прибутковою, тому що сьогодні аронія і малина залишаються одними з найрентабельніших ягідних культур в Україні. Проте, за його словами, цей бізнес ризикований. Вклавши кошти у придбання саджанців малини, дохід можна отримати лише на другий рік діяльності, а від аронії – через три роки. Плодоносити ягоди можуть протягом шести наступних років. Найбільші прибутки передбачені на третій рікдіяльності. Збільшити дохід можна також продаючи уже свої саджанці малини та аронії. Молодий підприємець усвідомлює і фактори ризику, що можуть вплинути на діяльність і зменшити рентабельність здійснення підприємництва: погодні умови, конкуренти, нестабільність реалізації продукції. Але Валентин не боїться перешкод і впевнений, що його справа буде успішною.