З початку року в роботу державної служби зайнятості впроваджено інститут кар’єрного радника, який дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби. Саме кар’єрний радник надає послуги шукачам роботи, враховуючи їх інтереси.

Послугами кар’єрного радника Білозерської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості скористався Ігор Матвійчук – учасник АТО. Чоловік має вищу освіту, за фахом – психолог, проте давно мріяв працювати у фотоіндустрії.

Пана Ігоря надихнув приклад дружини, яка відкрила фотоательє та стала успішним фотографом. Кар’єрна радниця районної філії підтримала прагнення безробітного, допомогла усвідомити ризики, ознайомила із можливостями отримати одноразову допомогу по безробіттю  для відкриття власної справи. Спеціаліст із профорієнтаційної роботи оцінила реальні можливості для планування професійного розвитку. Закінчивши курси підприємницької діяльності, чоловік уже без вагань вирішив продовжити сімейну справу. Ігор відкрив студію друку картин на полотні.

Тепер у Білозерському районі, крім фото на чашці, футболці або подушці, можна замовити магніти на холодильник з відтисками незабутніх вражень відпустки чи фотокартини на текстилі. Така майстерня – єдина в районі, тому клієнтів у підприємця вистачає.