Кажуть, хто хоче працювати – той шукає можливості, а хто не хоче – знаходить причини. Саме таким є життєве кредо Людмили Козачук, нині успішної бізнес-леді, а в минулому – безробітної.

Жінка свого часу здобула фах географа, працювала у різних сферах, але народження дитини та декретна відпустка повністю змінили її життя. «У той час, коли деякі мами, перебуваючи у декретній відпустці, безперервно читають книги та спілкуються у форумах на теми догляду за дітьми і скаржаться на те, що вони нічого не встигають, інші ведуть кардинально інший спосіб життя. Для них діти – не перерва в кар’єрі, а джерело натхнення», – ділиться думками Людмила.

Саме за таким принципом вона і живе. Жінка звернулася по допомогу у працевлаштуванні до Глибоцького районного центру зайнятості Чернівецької області. Після відвідання семінару «Як розпочати власну справу» у неї  виникла ідея – а чому б не втілити у життя давню мрію та створити центр розвитку для дітей з сучасним спортивно-ігровим майданчиком.

Ідею підтримав чоловік, який свого часу теж започаткував власну справу за сприяння служби зайнятості. Ось так, всупереч багатьом проблемам, з’явився у Глибоці дитячий спортивно-ігровий центр «Крутий Кід». Згодом молода бізнес-леді створила три нові робочі місця, а за пошуком персоналу звернулася до служби зайнятості.

Сьогодні в ігровому центрі багато дітей та розваг. Людмила переконана: «Потрібно робити те, що тобі особисто здається правильним, діти не стануть на заваді!».