Робота та відпочинок –  це дві невід’ємні сторони життя. Вдале їх поєднання – запорука здоров’я та успіху. Чи може бути відпочинок цікавим та корисним? Саме такі питання наштовхнули Михайла Саліханова на створення власного бізнес-проекту. У березні минулого року чоловік залишився без роботи та звернувся по допомогу до Криворізького міськрайонного центру зайнятості Дніпропетровської області, де фахівці надали йому повний спектр послуг по пошуку роботи, і чоловік уперше замислився щодо започаткування власної справи.

Після семінару «Як розпочати свій бізнес?» та проходження відповідного тестування Михайло вирішив зайнятися організацією свят.

Успішно захистивши бізнес-план та отримавши виплату допомоги по безробіттю для організації  підприємницької діяльності, у травні 2018 року Михайло зареєструвався як фізична особа-підприємець з основним видом діяльності «Організування інших видів відпочинку та розваг».

Сьогодні чоловік вдало здійснює підприємницьку діяльність під брендом «Quest Out», надаючи послуги з організації та проведення різноманітних заходів, а саме – фестивалів, днів народження, виставок, відкриття магазинів тощо. Михайло проводить інтелектуальні та розважальні квести та заходи корпоративного відпочинку (team building). Окрім цього, він співпрацює з великими підприємствами та компаніями Кривого Рогу.

«Я мав лише ідею створити свій бізнес, а в центрі зайнятості мені допомогли переконатися, що я це зможу зробити. Цікаві зустрічі, консультації, тести – і сьогодні я успішна людина – і улюбленою справою займаюсь, і на себе працюю. Дякую всім, хто мені допоміг. А іншим скажу: центр зайнятості вам у допомогу!» – зазначив приватний підприємець Михайло.