Оксана Панзига – власниця весільної агенції «Круте весілля», що в Шепетівці.

Два роки тому амбітна та цілеспрямована дівчина звернулася по допомогу до Шепетівського міськрайонного центру зайнятості, що на Хмельнниччині. Оксана мала досвід роботи соціальним працівником, проте мала бажання відкрити власну справу. «Мрія дарувати людям позитив та прекрасне давно не полишала мене. Багато років, працюючи психологом у центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, я все ж таки вирішила, що потрібно рухатися вперед», – розповідає пані Оксана.

Перебуваючи на обліку у центрі зайнятості, жінка відвідала семінари з основ підприємництва, пройшла  тестування на визначення бізнес-потенціалу. Згодом навчалася основам підприємництва на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Успішно захистивши бізнес-план на тему «Весільна агенція «Круте весілля»», Оксана отримала одноразову допомогу на відкриття власної справи від центру зайнятості та зареєструвалася як приватна підприємниця. Оригінальна бізнес-ідея швидко дала результат!

Наразі Оксана Панзига активно займається дизайном, оформленням весіль та днів народжень, облаштовує фотозони на будь-які свята. За три роки вона виконала понад  100 замовлень. А декорації на будь-який смак знані не тільки на Хмельниччині, але й в сусідніх областях. «Власна справа вимагає багато енергії та зусиль», – зазначає підприємниця. Підтвердженням цьому є високі нагороди, участь у весільних виставках, сертифікати та дипломи з організації весільних свят.

Якщо ви ще перебуваєте в роздумах… звертайтесь до будь-якого центру зайнятості, ми неодмінно допоможемо втілити вашу мрію в реальність.