Через військовий конфлікт на Сході уродженець Луганщини Михайло Лучкін був змушений разом із сім’єю змінити місце проживання. Переїхавши на Харківщину, звернувся до Валківського районного центру зайнятості за допомогою, адже знайдена самостійно робота «оператора колл-центру» не приносила задоволення та гарних заробітків.

Найближче до душі Михайлові прийшлась послуга служби зайнятості щодо організації та відкриття власної справи. Відправною точкою започаткування власної бізнесу стало хобі Михайла – кулінарія.

«Скільки себе пам’ятаю, люблю щось творити на кухні. Але на сучасному ринку досить різноманітна пропозиція в даній сфері. Тому ідея мала бути такою, щоб зацікавити різноманітний контингент та не стала буденною через певний час», ― говорить підприємець.

За допомогою служби зайнятості М. Лучкін відкрив власну справу з досить незвичайного напрямку. Унікальність кулінарного мистецтва заключається в тому, що за допомогою їстівного паперу та харчових фарб Михайло друкує на замовлення різноманітні картинки, фотографії, навіть вітальні листівки.

На отриману виплату допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності придбав необхідні для роботи матеріали. З необхідним обладнанням допомогли у міжнародному фонді «Карітас-Україна».

Сьогодні колишній безробітний, а нині успішний бізнесмен працює у Харкові в офісі міжнародного фонду «Карітас-Україна», який йому надали в якості коворкінг-платформи. Напрацював гарну репутацію, а його продукція користується значним попитом серед харків’ян. В перспективних планах зняти просторніше приміщення для роботи та розширити асортимент продукції.