Фахівці Миколаївського міського центру зайнятості завітали в майстерню Сергія Лепехи, який отримав одноразову виплату допомоги та започаткував власну справу «Майстерня кераміки «Своє місце».

Якщо ви досі міркуєте, де вам краще провести час з дитиною або друзями у тихій та спокійній атмосфері, – вам сюди!

«Гончарство на примітивному рівні можна опанувати протягом шести місяців. Але йдеться тільки про ази, а майстерність — то вже справа наполегливості і роботи над собою. Це і веселить, і заспокоює мене» , – розповідає гостям майстерні підприємець Сергій Лепеха.

Насамперед, людина має любити цю справу. Це найголовніше. Гончар працює для того, щоб його виріб приносив людині користь і задоволення. Сьогодні Сергій виготовляє різноманітний посуд, керамічні іграшки, прикраси до ялинки та багато іншого. Приємно, що майстерня має постійних замовників, а гончарні вироби вже знані серед миколаївців.

Напередодні новорічних завітайте до майстерні, приділіть увагу найціннішому – вашій родині. У майстерні пана Сергія можна працювати  і дорослим, і малечі.

Про те, як реалізувати свої оригінальні бізнес-ідеї, читайте детальніші за посиланням https://www.dcz.gov.ua/publikaciya/yak-zapochatkuvaty-vlasnyy-biznes-za-spryyannya-derzhavnoyi-sluzhby-zaynyatosti-0