Солодощі – справжня родзинка будь-якого свята й смачна окраса буднів. Пані Олена Горбач з Луцька переконана, що вони мають бути не тільки смачними, а й натуральними та корисними.

Виготовленням пастили Олена займалася давно, однак торік вирішила продовжити цю справу як підприємець і розповісти громадськості про корисні солодощі. Згодом у Луцькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбулося засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, де свій бізнес-план на тему «EcoСвіт – виробництво і торгівля пастили» на обговорення винесла й Олена Горбач, яка отримала схвальний відгук та позитивне рішення комісії.

Днями пані Олена розповідала про свій бізнес-проєкт під час зустрічі «Клубу успіху. «Це проєкт за себе, за чесність із собою, за мрію. Так, я докладаю зусиль для втілення планів, але я щаслива, коли виходжу на результат, щаслива, коли прокидаюся і думаю про розвиток свого бізнесу», – розповідає пані Олена.

Власну справу майстер розпочинала на домашній кухні, а вже сьогодні продукцію «Gorbach EcoСвіт» можна купити у різних кав’ярнях Луцька за доступною ціною. «Коли я ризикнула спробувати, то навіть не уявляла, що це так круто змінить моє життя», – розповідає бізнес-леді.
Пастила – це і продукт харчування, і солодощі, і джерело енергії. Тут немає цукру – для солоду використовують банан, грушу чи будь-який інший солодкий натуральний інгредієнт. Її можна робити навіть із томатів і кави ристретто (вона міцніша, ніж подвійне еспресо і при цьому містить мало кофеїну). Олена Горбач каже, що завжди хотіла споживати натуральні продукти: «Мене дратувало, що на солодощах завжди пишуть “зі смаком”. Я розуміла, що там просто є якийсь інгредієнт, який обманює. Ми звикли до штучного. А мені хотілося придумати продукт із чесним смаком».

Основа будь-якої пастили – яблуко (варена яблучна основа солодка, надає форми та еластичності будь-якій пастилі). Окрім того, цей продукт – це чудовий спосіб збереження ягід, овочів та фруктів, а також запас енергії взимку. Пані Олена каже, що тепер у її сім’ї немає жодної консервації. Усі фруктові запаси – виключно в пастилі.

Жінка втілює свою мрію про корисні солодощі, хоче розвивати власну справу, навчати інших вірити у свою силу і бути менеджером свого персонального щастя. Бажаємо успіху та натхнення на виконання всіх пунктів плану досягнення абсолютного щастя!