Понад десять років він працював ковалем на Солодовому заводі ПрАТ «Оболонь», але так сталося, що в червні 2018 року чоловік втратив роботу. Тому по допомогу в працевлаштуванні він звернувся до Чемеровецької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

Отримавши кваліфіковані послуги фахівців служби зайнятості та відвідавши інформаційні та тематичні семінари, Василь Йосипович серйозно задумався щодо можливості відкриття власної справи. Наступним кроком до успіху стала професійна консультація у фахівців із застосуванням психодіагностичного тестування, згодом - успішний захист бізнес-плану з ковальської справи та отримання одноразової допомоги по безробіттю для відкриття підприємницької діяльності.

Нині Василь Варжевський працює у власній кузні. Підприємець виготовляє ковані решітки, огорожі, лавки, брами, аксесуари, сільськогосподарські приладдя (сапи, граблі, лопати).

 У планах на майбутнє – розширення бізнесу. Тому Василь Йосипович і надалі співпрацює з Чемеровецькою районною філією Хмельницького обласного центру зайнятості, але вже як роботодавець, та власним прикладом переконує клієнтів служби зайнятості, що успіх залежить лише від самого себе та чітко сформованої ідеї.