У Рівненському міському  центрі зайнятості відбулася презентація новоствореного Центру розвитку підприємництва. Відкриття відбулося за участі керівників Рівненської обласної служби зайнятості, представників органів місцевого самоврядування, підприємців, громадськості та ЗМІ.

«За сприяння служби зайнятості з початку року 42 особи отримали одноразово виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності за рахунок Фонду. Кошти, на перший погляд, невеликі, але перші кроки у бізнесі можна робити. Деякі колишні безробітні, розпочавши власну справу за сприяння служби зайнятості, забезпечили роботою не лише себе, а й створили додаткові робочі місця» - зазначила під час заходу заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Новорок.

У Центрі можна буде отримати фахову консультацію з таких питань:

- державної реєстрації суб’єктів господарювання;

- ліцензування, патентування та сертифікації підприємницької діяльності;

- податкового законодавства;

- відкриття рахунків у банківських установах;

- оформлення документів щодо купівлі (оренди) земельних ділянок;

- приміщень для провадження підприємницької діяльності;

- отримання банківських кредитів, іншої фінансової допомоги;

- пошуку, відбору та найму персоналу, оформлення трудових відносин.

У день відкриття Центру розвитку підприємництва у було проведено ряд заходів з орієнтації на самозайнятість. Для безробітних громадян провели  майстер-клас за участю представників Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ. У свою чергу для роботодавців провели ряд цікавих та пізнавальних семінарів-тренінгів.

Для ефективної комунікації із громадськістю у подальшому планується створення в соціальній мережі Фейсбук групи учасників Центру розвитку підприємництва.