У вересні 2015 року Оксана Мостепанюк, звернулась до Бережанського районного центру зайнятості Тернопільської області за допомогою у працевлаштуванні.  Жінка має інвалідність  3-ї групи. За фахом – економіст.

Профорієнтаційний тест показав –  Оксана має хист до підприємництва. За порадою спеціалістів центру, жінка відвідала семінар з основ підприємницької діяльності та вирішила  відкрити власний бізнес. Вже через два місяці вона успішно захистила бізнес-план у сфері громадського харчування, отримала одноразову допомогу по безробіттю та зареєструвалась як приватний підприємець.

Оксанине кафе-кондитерська у Бережанах мало великий успіх, тому невдовзі  жінка відкрила й кафе-піцерію «Amore» у центрі міста. Вже як роботодавець, вона знову звернулась до центру зайнятості за допомогою у доборі працівників. Після попереднього стажування в кондитерську була працевлаштована пекар. Пізніше у кафе-піцерії отримали постійну роботу 2 кухаря та бармен. Одна з найманих працівників Оксани теж має інвалідність 3-ї групи.