Незважаючи на карантинні обмеження, життя триває. Роботодавці шукають працівників, а шукачі роботи – вакансії.

Кілька історій про те, як  фахівцям служби зайнятості вдається корелювати попит та пропозицію на ринку праці.

Пані Ользі знайти роботу допомогли соціальні мережі.

До Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості звернулась директорка СЗОШ № 1 ім. О. В. Суворова з поглибленим вивченням англійської мови Діана Дудченко. Під час карантину вивільнилася посада бухгалтера. І Діана Іванівна, і фахівці центру зайнятості розуміли: знайти кандидата на посаду буде не легко. Як завжди, інформацію про «гарячу» вакансію оперативно розмістили на сайті центру зайнятості в новинах та в соцмережах. І вже в передвечірній час  у месенджер надішло  повідомлення від Ольги К.: «Цікавить інформація щодо вакансії «бухгалтер спеціалізованої школи». Мій номер телефону…». А вранці з нею зв’язалися фахівці-рекрутери, поспілкувалися з претенденткою та домовилися про співбесіду з роботодавцем. І вже після травневих свят пані Ольга приступила до роботи.

Анатолій скористався можливістю зареєструватись в службі зайнятості онлайн та отримав офіційну роботу.
Молодий чоловік, на ім’я Анатолій, маючи робітничу професію, останні чотири роки працював неофіційно без оформлення. Карантин вніс корективи: чоловік залишився без роботи і без коштів для життя. Тож вирішив звернутися до служби зайнятості. В останні дні квітня подав документи для реєстрації як безробітний. Фахівці спілкувалися з паном Анатолієм у телефонному режимі. ТОВ «Бархан» заявило про вакансію «черговий підприємства», Анатолію одразу запропонували пройти співбесіду з роботодавцем. Уже першого червня він приступив до роботи.
Для колишнього військовослужбовця  карантин – не перешкода працювати за покликанням.

13 травня ще один молодий чоловік подав документи для реєстрації до центру зайнятості. Владислав був контрактником, служив у військовій частині та працював кухарем. Контракт закінчився, а з цим виникло питання: куди йти працювати? Підприємства, зокрема й громадського харчування, не працюють через карантин. Але й для пана Владислава роботу знайшли дуже швидко. Фізична особа-підприємець Людмила Іванівна шукала кухаря у бар «Міраж» у курортній зоні. Умови роботи та заробітна плата відповідали потребам Владислава. І вже з першого червня він приступив до роботи.
Фахівці центрів зайнятості щоденно допомагають шукачам роботи та роботодавцям знайти один одного.  Тому згадується стара істина: роботу знаходить той, хто її шукає.