Наталія Кивлюк змінила автомат на фоаміранові квіти

Наталія Кивлюк народилася в родині кадрового військового, нині її батько служить у зоні операції Об’єднаних сил. Він не хотів, аби донька йшла на військову службу, але, маючи багато друзів серед військових, постійно перебуваючи в їхньому оточенні, Наталя зробила очевидний вибір. 15 років жінка несла службу в Збройних силах України зв’язківцем 14-ї бригади. Згодом вийшла заміж та народила дві донечки й синочка.

Пані Наталія дуже активна й творча, тож, перебуваючи у декретній відпустці, окрім виховання діточок, встигала плести одяг та вишивати. Одного разу випадково мисткиня запросила її на майстер-клас з виготовлення дитячих прикрас для волосся з квітами з фоамірану. Це так захопило пані Наталію, що вона продовжила творити цікаві вироби. Але війна внесла корективи в плани: Наталія Кивлюк повернулася на службу й одразу поїхала на Схід. Разом із побратимами виконувала завдання на Донбасі. Згодом жінка все-таки залишила службу за станом здоров’я та повернулася до цивільного життя, щоб займатися вихованням дітей і змінити вид діяльності.

На початку 2019 року вона звернулася до Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості з питань пошуку роботи. Кар’єрний радник, дізнавшись про захоплення жінки, надав інформацію про можливість отримати одноразову виплату для зайняття підприємницькою діяльністю, щоб перетворити улюблену справу на вигідний бізнес. За сприяння служби зайнятості Наталія пройшла курси підприємця-початківця, здобула необхідні знання щодо організації та ведення власної справи. Зареєструвалась як суб’єкт підприємницької діяльності за напрямом «Виробництво нетканих текстильних матеріалів та виробів із них, крім одягу».

Спілкуючись із Наталею Кивлюк, помічаєш, наскільки в цій тендітній жінці поєднуються ніжність та мужність, жіночність та рішучість, природня краса та сила. Багато дівчат-військовослужбовців в зоні АТО і зараз носять у волоссі квіткові прикраси з фоамірану, виготовлені руками Наталії.