Наталія Нефьодова тривалий час працювала в приватного підприємця продавцем, проте завжди любила фотографувати, давно мріяла відкрити  власну фотостудію.

Зробити рішучий крок уперед до мрії допомогло банальне безробіття. Втративши роботу, у грудні 2018 року Наталія звернулася до Лозівського міськрайонного центру зайнятості, що на Харківщині. Саме тоді для неї не було варіантів прийнятної роботи, тому жінка твердо вирішила спробувати вести власний бізнес.

Фахівці центру дізнались про давню мрію Наталії та запропонували посприяти відкриттю власної справи шляхом виплати одноразової допомоги по безробіттю. Жінка відвідала семінар «Як розпочати власну справу?», пройшла психологічне онлайн-тестування, яке підтвердило неабиякі здібності до ведення підприємницької діяльності. Згодом, протягом двох тижнів, безробітна навчалася в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, пройшла курс підвищення кваліфікації за напрямом «Стратегічне планування і розвиток приватного підприємництва». Жінка написала й захистила бізнес-план «Відкриття фотостудії в місті Лозова» та, зрештою, зареєструвалась як приватний підприємець.

Наразі фотостудія Н. Нефьодової – одна з найуспішніших у м. Лозова. Фотосесії проводяться як у студії, так і на відкритих локаціях, де відбуваються різні заходи: весілля, ювілеї, сімейні свята. Інформація про діяльність Н. Нефьодової поширюється і поза межами міста, її бізнес надзвичайно успішний сьогодні, у планах – його розширення.

«Найголовніше – серед безлічі професій знайти свою, повсякчас вдосконалюватися та приносити користь людям. Я дуже вдячна фахівцям служби зайнятості, що допомогли втілити мою мрію в життя», – зауважує Наталія.