Сергій Пастушенков закінчив Вище професійне училище морського туристичного сервісу та отримав професію «кухар судновий». Тривалий час чоловік працював у торговельній мережі керівником регіонального структурного підрозділу. Залишившись без роботи,  звернувся до Центру зайнятості Суворовського району м. Одеса по допомогу в працевлаштуванні.

Під час відвідування одного із семінарів у Сергія з’явилася ідея щодо відкриття власної справи, він вирішив займатися виробництвом та реалізацією ексклюзивних шоколадних цукерок ручної роботи. Мрія  відкрити невелику кондитерську, яка не потребує великих витрат, виникла ще під час навчання в училищі. Основною ідеєю виробництва шоколадних цукерок ручної роботи є використання натуральної та якісної сировини. Наступним кроком було відвідування семінару «Як розпочати свій бізнес» та навчання на курсах підприємницької діяльності в Одеському Центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, де він отримав знання, необхідні для відкриття та ведення власного бізнесу. Сергій успішно захистив бізнес-план та отримав одноразову допомогу по безробіттю для відкриття власної справи. 

Сергій вдячний службі зайнятості : «Я зміг втілити свої бажання в життя та відкрити кондитерську. Сьогодні я приношу радість поціновувачам натуральних та якісних смаколиків!»