Успіх не приходить просто так чи сам по собі, до нього треба йти впевненою ходою. Для цього важливо бути цілеспрямованим і наполегливим, а ще – готовим боротися з труднощами та ніколи не падати духом.

Наш герой – Ігор Кубрак, мешканець Старосамбірщини, якийсь час працював у проєктно-виробничій фірмі «Землі Прикарпаття» на посаді інженера-землевпорядника. Здобувши вищу освіту, він і уявити не міг, що поповнить лави безробітних і звернеться по допомогу в пошуку роботи до фахівців районної філії Львівського обласного центру зайнятості.

Опісля якісних консультацій представників держустанови, участі у низці цікавих семінарів і тренінгів, профдіагностичного тестування, пан Ігор вирішив відкрити власну справу. А успішне навчання на базі Львівського центру професійно-технічної освіти ДСЗ за напрямом «Досягнення успіху у підприємницькій діяльності через розвиток самомотивації» та презентація бізнес-плану лишень підтвердили, що Ігор усе робить правильно. Витримка, працьовитість, професіоналізм, бажання вчитися чогось нового, прагнення до вдосконалення допомогли йому освоїти ази бізнесу.

Завдяки наполегливій співпраці із фахівцями Старосамбірської РФ ЛОЦЗ пану Ігорю не лише вдалося подолати труднощі, пов’язані з безробіттям, але й кардинально змінити життя. Нині він займається улюбленою справою, надаючи населенню послуги в сфері інжинірингу, геології та геодезії.

Відрадно, що його діяльність є економічно обґрунтованою та затребуваною на місцевому ринку, про що свідчать численні відгуки вдячних клієнтів, котрі скористалися його фаховою допомогою.

Своїм девізом Ігор Кубрак вважає слова Томаса Едісона, американського науковця та винахідника: «Наша найбільша слабкість в тому, що опускаємо руки. Найбільш певний шлях до успіху – спробувати ще один раз».