Започаткувати свою справу після 45 років за сприяння служби зайнятості – це реальна можливість для людей, які залишилися без роботи.

Токмачанка Наталія Баглай за освітою фармацевт, упродовж довгого часу працювала в аптеці.  Так склалася життєва ситуація, що у свої 50 років вона стала безробітною.  Шукати роботу пані Наталія прийшла  до Токмацької міськрайонної філії Запорізького обласного центру зайнятості, а знайшла не лише підтримку, але й дієву допомогу в реалізації своєї давньої мрії. Фахівці служби розповіли їй про можливість  започаткування  власної справу. Згадавши про давню мрію дарувати жінкам красу, пані Наталія вирішила спробувати.

Наталія Баглай пройшла профдіагностичне тестування, закінчила курси, де їй розповіли про основи  малого підприємництва, юридичні аспекти створення та ведення бізнесу. Спочатку жінка розробила бізнес-план, а потім успішно захистила його та отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю.

Наталія відкрила косметологічний кабінет, послугами якого можуть скористатися мешканки  міста. Жінка переконана, що догляд за шкірою обличчя потребує комплексного підходу, передусім – це процедури, підібрані косметологом. 

Усім, хто робить перші кроки в підприємництві, пані Наталія  радить сміливо йти слідом за мрією.

Як бачимо, слово «безробіття» страшне, лише коли нічого не робити. Але коли є бажання й вчасна допомога спеціалістів, рішень цієї проблеми існує багато.