Жінка та метал – що спільного? Про поєднання сили і краси розповіла підприємець Олена Лебедюк – власниця майстерні, де виготовляють різноманітні ковані вироби.

З 2011 року Олена успішно працює у сфері художнього кування.  Хвіртки, брами, навіси, арки на квіти, ворота, столи, стільці, гойдалки – не єдині витвори мистецтва пані Олени. Такі речі не продаються в магазинах, вони не мають аналогів. Це – ексклюзивні вироби з металу, красиві та ошатні, унікальні та практичні… Ажурні металеві вироби Олени Лебедюк легко впізнати, вони водночас створюють настрій і приносять користь. Ковані садові меблі майстрині прикрашають приватні будинки не лише в Україні, а й в Італії та Франції.

Попит та якість зростали з роками. Зараз колектив майстрині працює, як єдиний злагоджений механізм, втілює у життя різноманітні мрії, адже за бажанням клієнтів створюють особливі ексклюзивні ескізи. До кожного замовника – індивідуальний підхід.  І, як наслідок, роботи пані Олени удостоєні високих нагород.

Співпраця зі службою зайнятості триває вже давно. Олена – у минулому безробітна, яка звернулася по допомогу в працевлаштуванні до Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості. Пані Олену зацікавила пропозиція отримання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. А далі робота продовжилася: підбір персоналу, проведення семінарів, робочих зустрічей.

Сьогодні Олена Лебедюк – успішна жінка, яка подолала труднощі, навчилася ухвалювати правильні рішення. Вона знана далеко за межами України. Майстриня впевнено стверджує: «Бути успішним – означає не боятися помилок, вірити в себе, бути амбітним та працелюбним».