Наталія Мостова – жителька Сєвєродонецька, що на Луганщині. Жінка майже 20 років працювала апаратником на ПАТ "Сєвєроденецьке об'єднання "Азот", але її посаду скоротили. Наталія звернулася по допомогу до служби зайнятості, де їй і порадили пройти професійне навчання в Луганському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Продавець продовольчих товарів». Адже продавці завжди мають попит у роботодавців.

Навчання жінці сподобалося, крім теоретичних знань, вона отримала достатні практичні навички. Слухачів навчали заповнювати звітні документи, розпізнавати якісний товар та надавати консультації покупцям під час вибору продукції, працювати на касових апаратах різного типу та багато іншого.

Виробничу практику Наталія проходила в супермаркеті «Велика кишеня». Перші дні роботи для жінки були складними, але директор магазину Андрій Скаженік побачив старання практикантки та запропонував їй стати членом їхньої команди. «Я одразу почав придивлятися до Наталії як до майбутнього співробітника. Такого завзяття я давно не бачив, хоча на той момент вона ще не знала про мій намір взяти її на постійну роботу. Сподіваюся, що Наталія досягне великих успіхів у нашому магазині», – запевнив він викладачів навчального закладу.

З жовтня 2018 року Наталія працює в супермаркеті й дотепер не шкодує про свій вибір. Жінка завдячує службі зайнятості та центру професійно-технічної освіти за те, що здобула не лише нову професію, а й отримала улюблену роботу.