Минулого року до Кілійської районної філії, що на Одещині, по допомогу в  працевлаштуванні звернувся Андрій Домашов, матрос-моторист за професією. За фахом роботи юнаку не знайшлося, тому фахівці порекомендували йому здобути професію, яка завжди має попит у роботодавців.  Так Андрій став слухачем Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та впродовж п’яти місяців опановував професію електрогазозварювальника.

Навчання хлопцю сподобалося, особливо практичні заняття. Він так розповідає про свого майстра виробничого навчання Андрія Кожемякіна: «Наш майстер навчав нас тонкощам виробничих процесів так зрозуміло і дохідливо, що ми брали в руки апарат і могли одразу працювати. Ми дуже вдячні йому».

Після проходження теоретичного курсу була практика на підприємстві. З десяти слухачів групи електрогазозварювальників четверо працювали на заводі «Елемент»: зварювали столи та стільці для шкіл, каркаси ліфтів та  лічильників тощо.

Після завершення навчання Андрій вдало пройшов співбесіду з роботодавцем і був зарахований до штату Вилковського заводу пресових вузлів.

У майбутньому юнак мріє все ж таки пов’язати своє життя з морем і впевнений, що професія, яку він здобув за сприяння служби зайнятості, – це додатковий бонус у побудові професійної кар’єри. А ще Андрій щиро радить своїм одноліткам скористатися шансом безоплатно отримати робітничу професію, яка допоможе вдало знайти роботу.