Люди з обмеженими фізичними можливостями потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві. Тому таким людям в державній службі зайнятості приділяється особлива увага, адже стан здоров’я часто позбавляє інвалідів конкурувати на ринку праці.

Долгов Олексій у пошуках роботи звернувся до Південного районного центру зайнятості м. Запоріжжя. Протягом року Олексій за рекомендаціями фахівців центру відвідував багато групових заходів, які підвищували мотивацію та надавали впевненість у своїх силах. Семінари, ярмарки, тренінги допомогли Олексію зорієнтуватися у виборі роботи.

За освітою юрист О. Долгов розумів, що сучасний ринок праці таких фахівців не потребує. Тому широкий досвід роботи Олексія став у нагоді - майстер виробничого навчання, діловод, кухонний робітник. За станом здоров’я чоловіку не можна психічно напружуватись, виконувати значні фізичні навантаження. Його особистий консультант Надія Сліпченкозапропонувала йому роботу укладальника-пакувальника в супермаркеті. Безробітному дуже сподобалась ця ідея. Почавши працювати він зрозумів, що робота йому приносить не лише гроші, а й справжнє задоволення. Олексій вдячний державній службі зайнятості за отриману допомогу.