оп

Офіс реформ Кабінету міністрів України організовує конкурсний відбір близько 1000 державних службовців в 10 пілотних міністерств.

«Це нарешті ті посади, де є підтримка від ЄС і цілком привабливі оклади, буде будуватись нова структура міністерств і нова якість держслужби», - зазначив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов на своїй сторінці в Facebook.

22 серпня Секретаріат Кабміну та Офіс реформ КМУ/Reforms Delivery Office CMU проводять неформальну зустріч, присвячену питанням щодо конкурсів на урядові посади фахівців з питань реформ в 10 міністерствах першої хвилі. На зустрічі можна буде дізнатися коли розпочнуться конкурси,  в чому полягатиме робота фахівців з питань реформ та де шукати додаткову інформацію тощо.

За даними Державної служби статистики України станом на 1 липня 2017 року статус безробітного мали 330,2 тис. осіб. Кількість вакансій станом на 1 липня 2017 рік складає понад 110 тис. одиниць, серед них 6,7% вакансії законодавців, вищих державних службовців та керівників.

Довідково:

Офіс реформ – це постійно діючий консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України, який утворено з метою забезпечення на належному рівні організації та координації впровадження реформ, зокрема щодо планування відповідних заходів, проведення моніторингу та аналізу стану їх виконання.