За сприяння служби зайнятості чоловік відкрив стоматологічний кабінет.

Ігор Яковенко, житель Карлівки, що на Полтавщині,  закінчив Українську медичну стоматологічну академію і 13 років працював лікарем- стоматологом у районній лікарні. Але життя вносить свої корективи: через скорочення чисельності штату фахівець залишився без роботи та доходів.

 Звільнившись, пан Ігор одразу зареєструвався в Карлівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості, адже вірив, що саме служба зайнятості допоможе  реалізуватися в професійному плані.

 Після профілювання та тестування клієнта кар’єрна радниця зрозуміла, що Ігор має здібності до ведення бізнесу.

У травні 2019 року Ігоря Яковенка направили до Полтавської державної аграрної академії, там чоловік підвищив кваліфікацію за навчальною програмою «Основи підприємницької діяльності».

Ігор Олександрович вдало захистив бізнес-план та отримав одноразову  допомогу по безробіттю для організації власної справи.

Із червня 2019 року розпочалася нова віха в житті Ігоря – він став приватним підприємцем та отримує доходи від своєї улюбленої справи – стоматологічної практики. У відкритті стоматологічного кабінету Ігорю допомогла Ланнівська об’єднана територіальна громада.

Наразі чоловік активно напрацьовує клієнтську базу і планує тепер звертатися до служби зайнятості вже не шукачем роботи, а роботодавцем, аби підібрати медичний персонал та, по можливості, працевлаштувати безробітних з наданням компенсації єдиного внеску.