У 2014 році Олександр Бутов залишив у Донецьку дім, бізнес, яким займався близько 10 років, і переїхав з сім’єю до Маріуполя. На новому місці чоловік мусиврозпочинати все з нуля.

У вересні минулого року Олександр взяв участь у конкурсі «Програма малих грантів ПРООН: підтримка підприємництва серед переселенців та місцевогонаселення Донецької та Луганської областей». Ініціативний чоловік виграв грант на купівлю устаткування і здійснення проекту. Він вирішив займатися поставкоюпитної води. Навесні стартувала грантова програма за підтримки ПРООН і уряду Японії. Усі співробітники у Олександра – теж переселенці.

Коли у чоловіка з’явилася вакансія водія, він звернувся до Маріупольського міського центру зайнятості. Фахівцям Олександр розповів, що у його проекті було створено 4 робочих місця для переселенців, й попросив звернути увагу саме на цю категорію безробітних.

На той час на обліку в центрі перебував Олексій Тищенко, який разом з сім’єю переїхав до Маріуполя з Новоазовська. У рідному місті він займався власноюсправою, тому чоловіки швидко знайшли спільну мову та уклали договір про працевлаштування. До того ж роботодавцю повідомили про послугу з надання компенсаціїєдиного соціального внеску.

«Я дуже задоволений новим працівником й маю можливість працевлаштувати інших переселенців із зони АТО на своє підприємство. У цей нелегкий для нашоїкраїни час дійсно хочу допомогти тим, хто дійсно цього потребує», – розповів Олександр.