У затишному кафе «Горнятко кави», що на Пологівщині,  вправно готує різні види кави, коктейлі, млинці та салати  пані Ірина. Дівчина привітно й з усмішкою обслуговує клієнтів, тому вони із задоволенням знову приходять у кафе для відпочинку та спілкування. Переїхала вона до Пологів із селища Керменчик Донецької області тільки в серпні 2018 року. Незважаючи на війну, Ірина до останнього не залишала рідну домівку. Але втрата роботи змусила покинути все та поїхати шукати кращої долі. Без друзів та звичного оточення Ірина деякий час почувалася пригніченою.

Спочатку вона намагалася знайти роботу самостійно. Після декількох невдалих спроб, у січні цього року вирішила звернутися по допомогу до Пологівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості. Кар’єрна радниця служби  провела профілювання та опрацювала з дівчиною всі можливі варіанти працевлаштування, але, на жаль, безуспішно. Тому наступного дня Ірині запропонували  професійне навчання під конкретне замовлення ФОП «Чубашев Олександр Миколайович». Після співбесіди з потенційним працедавцем дівчина дала згоду на навчання. Успішно пройшовши профвідбір, вона підтвердила свою здатність до оволодіння новою професією та наявність необхідних професійних якостей.

Упродовж  3-х місяців дівчина навчалася за індивідуальною програмою в ПВНЗ «Запорізький коледж технологій та дизайну», де опановувала інтегровану професію «Офіціант, бармен». З 21 травня Ірина офіційно працевлаштована та має можливість застосувати здобуті  знання на практиці. Зі слів Ірини, саме така робота серед людей допомагає їй адаптуватися до нового життя, не думати про минуле та будувати плани на майбутнє.

Олександр Чубашев дуже задоволений новою працівницею: «Ірина досить швидко вчиться, відповідально ставиться до своїх обов’язків, адаптується до нового робочого місця та, що не менш важливо, до колективу».