Підприємиця Оксана Шаповал вісім років тому за сприяння Олександрійського міськрайонного центру розпочала власну справу – надання послуг з аеродизайну. Сьогодні вона має власну аеростудію в центрі міста Олександрія, що на Кіровоградщині.

«Весілля, корпоративи, різноманітні дитячі свята, дні народження, відкриття магазинів – ось лише мала частина заходів, які складно уявити без повітряних куль. Прикрашання кульками – універсальна дизайнерська ідея. Вона не вимагає великого бюджету і здатна оживити навіть найпохмуріше приміщення», – розповідає пані Оксана.

Через карантин, звичайно, замовлень не було. «Нам, які і багатьом іншим, довелося призупинити свою діяльність, оскільки проведення всіх масових заходів було заборонено, і, як наслідок, активність наших клієнтів стала майже нульовою, – говорить О. Шаповал –. Із засобів масової інформації я дізналася про нові державні програми, що орієнтовані на роботодавців з числа суб'єктів малого та середнього підприємництва, які зупинили (скоротили) діяльність на період карантину. Зокрема, надання допомоги по частковому безробіттю фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників і які вимушено не працювали через карантин».

Пані Оксана вирішила не зволікати і  знову звернулася до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості, проте вже як фізична особа-підприємець.

Фахівці центру зайнятості надали підприємниці професійні консультації щодо допомоги по частковому безробіттю на період карантину, вона сформувала необхідний пакет документів, і вже отримала позитивне рішення на отримання зазначеної допомоги. 

За словами ФОП Шаповал О.В., допомога по частковому безробіттю на період карантину стане фінансовою підтримкою для підприємців, які, з незалежних від них причин, зупинили свою діяльність та втратили заробіток, а загалом – поступовому відновленню її бізнесу в подальшому.