Нещодавно в місті Прилуки, що на Чернігівщині, колишній безробітний, а нині приватний підприємець Андрій Деркач почав вирощувати екологічну продукцію. Тож віднедавна у жителів міста з’явилася можливість купувати якісні томати, кабачки та цукрову кукурудзу, які є не лише дешевшими за привозну продукцію, а йекологічно чистими.

Після закінчення Київського національного університету ім. Т.Шевченка чоловік працював у приватного підприємця, згодом строк дії трудового договору закінчився, і постало питання подальшого працевлаштування. Тож чоловік звернувся до Прилуцького міськрайонного центру зайнятості за допомогою в працевлаштуванні. За направленням служби зайнятості Андрій пройшов навчання на курсах цільового призначення «Підприємець-початківець», вдало захистив бізнес-план «Вирощування овочів, баштанних культур та коренеплодів», відкрив підприємницьку діяльність і почав працювати.

Вирощування  овочів справа не з легких, яка потребує багато часу, фізичних сил та чималих фінансових вкладень. Людський ресурс – це основа будь якоїсправи, тому у вирощуванні городини Андрію допомагає не лише його родина, а також наймані працівники.

У планах молодого підприємця поступове збільшення посівної площі, що сприятиме збільшенню обсягів продукції. Тож згодом смачну та корисну городину зможутьскуштувати не лише мешканці міста Прилуки, а й жителі Чернігівської області.