41-річний Олег Світлаков - талановитий керівник, кваліфікований інженер–конструктор зі стажем роботи більше 10 років за фахом та знанням спеціалізованих програм.

В 2009 році пан Олег переніс інсульт з наслідками ураження нервової системи. Отримавши інвалідність ІІ групи, пан Олег не втратив бажання працювати і розпочав пошуки стабільної роботи, які протягом довгого часу залишалися безрезультатними.  

Впродовж року довелося змінити два місця роботи. Причина - нерозуміння до його стану здоров’я зі сторони працедавця.

В ході подальших пошуків місця на професійній ниві, співбесіда за співбесідою, повного порозуміння з працедавцями знайдено не було. Врешті решт, коли Олег зрозумів, що самотужки не може знайти роботу, він звернувся за допомогою до Харківського міського центру зайнятості.

Під час індивідуальної профконсультації фахівець центу зайнятості підібрав Олегу підходящу вакансію. Зателефонувавши до відділу кадрів ТОВ «Агро-Дарина», він запропонував кандидатуру Олега. Підприємству був потрібен інженер-конструктор. Після спілкування з роботодавцем, Олег успішно працевлаштувався.

Сьогодні Олег Світлаков продовжує працювати на підприємстві, де має можливість отримувати гідну заробітну плату. Він задоволений умовами праці та своєю професійною реалізацією.

Автор: К.С. Салащенко, Головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Харківського міського центру зайнятості