Катерина Максимова – жителька Донеччини. З початком бойових дій переїхала з Горлівки до Краматорська. Дівчина за професією «референт» і в мирний час працювала у ТОВ «КОМФІ ТРЕЙД». Коли у Горлівці розпочались воєнні дії, роботодавець виїхав з міста, а співробітникам запропонували перейти в інші філіали підприємства, які розташовані у різних куточках України. Катерина переїхала до Краматорська, де продовжила свою трудову діяльність. Але за певних причин вона втратила роботу.

Самостійно знайти у чужому місті нову роботу виявилось складно. Тому дівчина звернулась за допомогою до Краматорського міського центру зайнятості. Катерина охоче брала участь у заходах сприяння зайнятості: семінарах з техніки пошуку роботи, спеціалізованих семінарах на тему «Жінка і праця», «Як розпочати власну справу», тренінгах для внутрішньо переміщених осіб, а також відвідувала роботодавців.

На той час Краматорський прикордонний загін Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України звернулися до центру зайнятості за допомогою у підборі кадрів. У прикордонну службу потрібні були комунікабельні та відповідальні молоді співробітники за різними професіями, одна з яких – «діловод». До обов’язків діловода входить робота з документацією, архівами, ведення протоколів, складання наказів, робота з кореспонденцією та комунікація з відвідувачами.

Катерина дізналась про вільну вакансію під час презентації роботодавця, яку організувала служба зайнятості.  Після співбесіди з роботодавцем Катерина була зарахована на стажування, а з листопада 2015 року була офіційно працевлаштована.