Яскравих прикладів успішного працевлаштування безробітних  фахівцями Семенівської районної філії Полтавського ОЦЗ є чимало. Одним із ним – є працевлаштування Віталія Н.        

До Семенівської районної філії Полтавського ОЦЗ 17 березня 2022 року звернувся Віталій Н., мешканець м. Харків, який у зв’язку із вторгненням росії в Україну змушений був переїхати разом із родиною з рідного міста до с. Веселий Поділ Семенівської територіальної громади.

У минулому Віталій мав позитивний досвід співпраці з Державною службою зайнятості - у 2020 році в  Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості здобув професію лицювальника – плиточника. А отже, опинившись у складній ситуації, вирішив звернутися за допомогою до Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, де і отримав статус безробітного.

Під час спілкування із фахівцем районної філії безробітний виявив намір працевлаштуватися на роботу не лише за наявною професією, а погодився розглянути й інші варіанти працевлаштування, з урахуванням наявних обмежень до праці за станом здоров’ю (Віталій має другу групу інвалідності загального захворювання).

З метою сприяння у вирішенні питання працевлаштування, фахівцями районної філії було організовано співбесіду безробітного з керівником КП «Комунальник», після якої досягнуто попередньої домовленості щодо можливого працевлаштування Віталія Н. на підприємство з подальшим наданням роботодавцю компенсації витрат на оплату праці ВПО внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

З 15 квітня 2022 року Віталій був працевлаштований робітником з благоустрою КП «Комунальник».

«Дисциплінований, добросовісний, відповідальний»  – так, зі слів роботодавця,  зарекомендував себе молодий чоловік на робочому місці. В особистій розмові  з директором Семенівської районної філії Віталій також надави позитивний відгук про колектив, в якому він працює.

Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб знаходиться на постійному контролі керівництва служби зайнятості. Віталій – не один з працевлаштованих із великої харківської родини, які на сьогодні мешкають в Семенівській громаді. Сестра Віталія – Ганна Б. також працевлаштована за сприяння Семенівської районної філії  продавцем продовольчих товарів ФОП Мокляк В.В.. де успішно працює до цього часу.