оп

За допомогою служби зайнятості у 2017 році на підприємство «Бердичівська фабрика одягу», яка виробляє одяг під брендом «MUST HAVE» було працевлаштована61 особу. Крім того в поточному році 12 осіб з числа безробітних проходили стажування безпосередньо на робочих місцях.

Нещодавно Бердичівським центром зайнятості було проведено робочу зустріч з підприємцями Анастасією Дзюбою, Світланою Янковенко та Ганною Пожар, які в 2010 році створили підприємство з виготовлення жіночого одягу і працюють під торговою маркою «MUST HAVЕ». Сьогодні на підприємстві в Бердичеві працює 132 особи.

Також представники центру зайнятості зустрілись із колишніми безробітними, котрі наразі працюють на підприємстві. Вони задоволені своєю зайнятістю, оскількивиконують цікаву роботу і мають стабільний дохід. Керівництво підприємства також вдячне службі за добре підібраних працівників, які сумлінно виконують покладеніна них обов’язки.

Основне виробництво «MUST HAVЕ» знаходиться в місті Бердичеві. Підприємство створює чотири жіночі колекції на рік, а саме діловий, повсякденний та святковий одяг. Кожна колекція одягу відшивається лімітовано.

У власності торгової марки «MUST HAVЕ» два шоу-руми, п’ять магазинів в торговельно-розважальних центрах, які розташовані в Києві та Одесі, «24/7» он-лайнмагазин з доставкою по всьому світу. В асортименті налічується більше 1000 моделей. До речі, у 2014 році перша леді Марина Порошенко одягла сукню від «MUST HAVЕ» на урочисту подію.

Довідково:

«MUST HAVЕ» - перший український мас-маркет жіночого одягу. Історія започаткування бренду починається з 2010 року, а трудовий колектив налічує близько250 осіб. На сьогоднішній день «MUST HAVЕ» - це власне виробництво в 1000 кв.м, 7 магазинів в Україні, он-лайн шопінг. Торгова марка бренду представлена в 10 країнах світу.