Державна служби зайнятості організовує професійне навчання зареєстрованих безробітних на  замовлення роботодавців.

Безробітні-претенденти на роботу можуть пройти навчання безпосередньо на підприємстві за індивідуальним навчальним планом або шляхом стажування. Центром зайнятості укладається договір з роботодавцем і безробітним щодо такого навчання.

Професійне навчання на підприємствах надає можливість підготувати професійні кадри з числа претендентів на вакансію з урахуванням вимог конкретного робочого місця.

  • Навчання, в тому числі стажування, здійснюється за індивідуальними навчальними планами та програмами з  урахуванням специфіки виробництва.
  • Виробниче навчання і практика організовуються з урахуванням особливостей виробництва.
  • Залучення наставників, досвідчених висококваліфікованих працівників, забезпечує ефективність навчання.
  • Стажування на конкретному робочому місці надає можливість претендентам на вакансію набути й удосконалити знання, практичні уміння та навички.

 

Роботодавець має право:

  • подавати центру зайнятості замовлення на професійне навчання осіб, з числа зареєстрованих безробітних за професією, необхідною його підприємству;
  • брати участь у визначенні змісту навчання, підготовці індивідуальних навчальних планів та програм стажування;
  • проводити професійне навчання в умовах виробництва або стажування під керівництвом кваліфікованих фахівців підприємства;

 

За період професійного навчання на підприємстві претенденти на вакансії зможуть адаптуватися до трудового колективу та набути необхідних навичок для професійного виконання завдань та функцій.

Оплата навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

 

За детальною  інформацією звертайтеся, будь ласка,до найближчого центру зайнятості державної служби зайнятості