Сьогодні в Самборі молочну пекарню «Ромова баба» добре знають шанувальники кави, здоби та свіжої випічки. Адже тут завжди можна вибрати смаколики на своє уподобання: зернові круасани з шинкою, кексики «Цеглинки», булочки з курочкою, а ще – штруделі та яблучні пироги. Увесь асортимент не перелічити!

Власниця закладу – колишня безробітна Ольга Заріцька. Свого часу жінка отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи в Самбірському міськрайонному центрі зайнятості. Її бізнес – безпрограшний, адже в Самборі чимало кавоманів, ранок котрих розпочинається із філіжанки запашного напою та смачної випічки в «Ромовій бабі».

Тепер пані Ольга ще й успішний роботодавець, що не пориває зв’язків із центром зайнятості. Колись їй тут порадили стартувати в бізнес-середовище, а нині допомагають шукати потрібний персонал. Приміром, уже четверо колишніх клієнтів міськрайонного центру працевлаштувалися на новостворені робочі місця. Турбуючись про репутацію установи, вони докладають максимум зусиль, аби кожний відвідувач кафе був задоволений рівнем обслуговування, завітав сюди ще не раз і рекомендував «Ромову бабу» друзям, рідним, знайомим.

Власниця пекарні чудово розуміє беззаперечну істину: аби залишатися в тренді, треба постійно вкладати у бізнес інвестиції. Тому дбає про оновлення інтер’єру, розширення асортименту випічки. На профілі у соціальній мережі «Фейсбук» будь-хто може ознайомитися з новинками закладу, у режимі онлайн замовити рум’яну випічку.

«Широкий асортимент, усе дуже смачне. Навіть любителі сиру знайдуть смаколики для себе. Затишна та приємна атмосфера. Стильний інтер’єр. Кожна деталь наповнена любов’ю до своєї справи. Відвідайте обов’язково, впевнена, залишитеся задоволеними», – пише про візит до кав’ярні одна із клієнток. І ви при нагоді завітайте до «Ромової баби»! Повірте, не пожалкуєте!