Вікторія Даниленко, жителька Нової Каховки, закінчила Харківський коледж медичного обладнання за спеціальністю «Оптометрист» та працювала деякий час за фахом – спеціалістом із корекції зору. Згодом жінка відчула сили започаткувати власну справу у сфері оптики, адже вміла й знала, чим допомогти людям з вадами зору.

Професійного досвіду Вікторії не бракувало, але для ведення бізнесу знань не вистачало. З чого розпочати власну справу? Як правильно написати бізнес-план? З цими питаннями майбутня бізнес-вумен звернулася  до Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Безробітна Вікторія Даниленко після відвідування відповідних семінарів, проходження професійного навчання з основ підприємницької діяльності, розробки та захисту бізнес-плану зрозуміла, що її давня ідея щодо започаткування власної справи втілюється в життя.

Отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, жінка витратила кошти на придбання спеціального обладнання та відкрила магазин «Експрес-оптика» в місті Нова Каховка.

Сьогодні Вікторія веде успішний бізнес та має трьох найманих працівників, двоє з яких – колишні безробітні.

У магазині можна отримати широкий спектр послуг з діагностики та корекції зору, замовити окуляри за індивідуальними показниками. Привітна господиня «Експрес-оптики» пропонує своїм клієнтам широкий вибір сонцезахисних окулярів, оправ, контактних лінз, засобів догляду за ними та аксесуарів, а також допомагає відвідувачам розібратися в розмаїтті товарів.