Для реєстрації в службі зайнятості військовослужбовці, в тому числі учасники АТО, подають такі документи: паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, облікову картку платника податків, трудову книжку (цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує період зайнятості), військовий квиток із зазначенням дати взяття на облік у військкоматі відповідно до законодавства, а в разі потреби також, диплом або інший документ про освіту.

Учасники бойових дій, зазначені у пунктах 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, - посвідчення учасника бойових дій та копію довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

ВАЖЛИВО!

Реєстрація в службі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування. Тобто можна реєструватись там, де зручно. У центрах зайнятості єдина база вакансій по всій Україні.

Усі вакансії – у вільному доступі та є можливість обрати підходящу роботу у будь-якому регіоні України.