Мешканець селища Балахівка Петрівського району Андрій Шейка понад сімнадцять років працював машиністом екскаватора у ПРАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат».

Під час мобілізації навесні 2015 року був призваний на військову службу до Збройних cил України. Понад рік ніс службу у 80-ій окремій Чернівецькій десантно-штурмовій бригаді на посаді командира мінометного розрахунку.

Після демобілізації повернувся додому і приступив до роботи, якій віддав велику частину свого життя.  Проте через деякий час значно погіршився стан здоров'я пана Андрія, що стало перешкодою повноцінно працювати, у зв'язку з чим довелося звільнитися.

Життєлюбність, активність та рішучість Андрія Георгійовича не дали йому сидіти вдома: чоловік наполегливо продовжував шукати роботу. Він звернувся до Петрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Перебуваючи на обліку в службі зайнятості як безробітний, А. Шейка відвідував семінари, прислухався до порад, які надавали фахівці, адже головним для нього було – знайти роботу. Під час співбесіди з кар’єрним радником Андрій повідомив про те, що  має бажання знайти просту роботу в будь-якій галузі.

На одному з міні-ярмарків вакансій, що проходив у районній філії, чоловіка зацікавила вакантна посада охоронця в Балахівську селищну раду. Умови роботи, які запропонував роботодавець, Андрія Георгійовича задовольняли, тож він отримав направлення на працевлаштування.

«Гнучкий графік для мене саме те, що потрібно, адже я є учасником аматорського хорового колективу «Водограй». Наш колектив бере активну участь у фестивалях та конкурсах, тож потрібен вільний час, аби підготуватися», – розповів пан Андрій.

Чоловік охоче розповів про те, що нещодавно хоровий колектив «Водограй» брав участь у фестивалі жартівливої пісні «Лісапетфест», де посів третє призове місце, а на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі аматорської творчості «Пісенні візерунки», що відбувся у Бучі, серед аматорських хорових колективів виборов перше місце.

«Я задоволений тим, що веду активний спосіб життя, маю гарну роботу, на якій добросовісно виконую поставлені мені завдання. Та найголовніше, що тепер я маю можливість утримувати родину», – розповідає пан Андрій.

#Команда_ДСЗ щиро бажає Андрієві успіхів у роботі та нових перемог на сцені!