Незважаючи на карантинні обмеження, робота служби зайнятості з працевлаштування клієнтів не зупиняється.

Кілька історій успішного працевлаштування з Донеччини, де рекрутери міських та районних центрів зайнятості продовжують підбирати вакансії безробітним, а роботодавцям – потрібних спеціалістів.

Мешканка села Урзуф Ганна Бурназова звернулася до Мангушського районного центру зайнятості, втративши роботу у зв’язку з ліквідацією організації.  Дівчина має вищу освіту за спеціальністю «Журналістика». Згодом рекрутери РЦЗ запропонували дівчині  вакансію  фахівця в Мангушському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Безробітна спочатку мала деякі сумніви щодо власних здібностей, але все ж таки вирішила випробувати свої сили у цій сфері. За сприяння центру зайнятості Ганна була направлена на стажування на обрану посаду. Дівчина впевнилася, що ця робота є дуже цікавою, корисною громаді та якраз відповідає напрямку інтересів дівчини – соціальній сфері. Під час карантину Ганна отримала бажану, а головне, неочікувано цікаву для себе роботу.

У Маріуполі завдяки зусиллям працівників міського центру зайнятості було працевлаштовано Олександра Євдокимова. Чоловік звільнився з останнього місця роботи, де працював оператором заправних станцій. Згодом він звернувся до рекрутерів по допомогу в працевлаштуванні. Олександр зацікавився перспективою роботи в комунальному підприємстві «Маріупольавтодор», яке бере участь у новому проєкті «Охайне місто». Він отримав направлення центру зайнятості, пройшов співбесіду та успішно працевлаштувався на посаду дорожнього робітника. Відтепер зусиллями Олександра створюються умови для комфортного життя містян.

По допомогу в пошуку роботи  до Мар’їнського районного центру зайнятості звернулася мешканка м. Курахове Людмила Бєлякова. Вона звільнилася з роботи у зв’язку із закінченням строку трудового договору і не змогла працевлаштуватися самостійно. За освітою Людмила бухгалтер, але працювала за фахом лише на початку професійної кар’єри. Має досвід роботи секретарем, продавцем-консультантом, лаборантом хімічного аналізу.   Коли в Курахівській міській лікарні з’явилася вакансія медичного реєстратора, кар’єрний радник, враховуючи професійний досвід клієнтки, запропонувала безробітній зв’язатися з роботодавцем. Після  вдалої співбесіди дівчина працевлаштувалась до медичного закладу.  

Вкотре переконуємося, що роботу знайти можна навіть під час карантину. Рецепт простий: бажання, досвід і спільні зусилля безробітного та служби зайнятості