Що ми вкладаємо в поняття «власна справа»? Це – шлях до збагачення чи самореалізації? Героїня нашої оповіді має власне пояснення.

 

Дубинецька Павліна Петрівна – знаний викладач, випускниця Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій, кандидат економічних наук, але передусім – учитель за покликанням. «Люблю прищеплювати дітям знання. Дарую їм свою увагу і працюю на результат», – каже всміхаючись вона.

Завдяки Львівському міському центру зайнятості пані Павліна зробила крок до мрії, втіливши її в життя. Навчальний центр «Juni Star» – це її проєкт із вивчення іноземних мов. А все починалося із банального безробіття. Серед активних форм повернення тимчасово непрацюючих громадян до трудової діяльності є пропозиція зайнятися бізнесом. Ця послуга надається особам, для котрих на ринку праці відсутні варіанти прийнятної роботи та котрі мають хист до підприємництва.

За допомогою центру зайнятості, зокрема курсів з основ ведення власної справи, Павліна Петрівна не тільки утвердилася у своєму намірі, але й здобула впевненість у власних силах, віру, що ідея буде реалізована.

Проєкт «Juni Star» – це справа її життя. Вона дає діткам знання та переконання, що кожен у своєму житті є зіркою. А тим, хто ще має сумніви, п. Павліна відповідає: «Головне – не боятися. Потрібно з чогось розпочати. І робити те, у що ти віриш. Рухатися за покликом серця. Якщо є ідея і нестримне бажання, обставини обов’язково посприяють».

Світ не без добрих людей. Багато хто з них працює у Львівському центрі зайнятості, двері якого завжди відкриті для відвідувачів.