Підприємець – це людина винахідлива, енергійна, готова йти на ризик задля досягнення поставленої мети.

Саме такою є Катерина Широка – успішна бізнес-леді з Херсонщини. А ще декілька років тому жінка була безробітною. «Якби мені раніше сказали, що я стану успішним підприємцем і матиму власний бізнес, навряд чи повірила б», – нині згадує пані Катерина.

Почнемо з початку…Катерина Широка працювала кухарем на місцевому підприємстві та була впевнена в завтрашньому дні, адже займалась улюбленою справою та мала стабільний заробіток. Проте сталося так, що її посаду скоротили, і вона опинилася перед складною життєвою задачею з багатьма невідомими. Пані Катерина не розгубилася й звернулася до Нововоронцовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи, де і дізналася про можливість отримання одноразової допомоги по безробіттю для організації власної справи. «Я спробую!» – вирішила тоді жінка.

Спершу пройшла профдіагностичне тестування, потім навчання на курсах з основ малого підприємництва, далі склала бізнес-план і успішно захистила його.

А наступним етапом в її житті стала організація роботи власної точки швидкого приготування їжі «Смачна лавка», де можна скуштувати страви домашньої кухні та посмакувати запашною кавою або чаєм.

Безробітним, котрі лише планують стати підприємцями, жінка радить докласти максимум зусиль і терпіння для досягнення мети, бути сміливими, наполегливими, не боятися ризику. У цьому випадку успіх неодмінно буде!