У ЦПТО ДСЗ можливо здобути професію, часткову кваліфікацію чи підвищити кваліфікацію, що сприятиме успішному працевлаштуванню, а також набути актуальних знань та навичок щодо започаткування власної справи.

Ми навчаємо за 95 робітничими професіями та за понад 250 напрямами підвищення кваліфікації. У наших закладах професійної (професійно-технічної) освіти Ви можете: 

- отримати професійну підготовку за однією з ліцензованих професій, не маючи попередніх знань та досвіду;

- підвищити кваліфікацію за основною професією – отримаєте вищий розряд або категорію;

- пройти курси цільового призначення – вивчите окрему технологію, метод, рецептуру, матеріали, обладнання тощо. 

Формування освітніх програм здійснюється за максимальної участі роботодавців, з урахуванням їх вимог до змісту знань та навичок.

Здобуття професійно-технічної освіти у ЦПТО ДСЗ здійснюється за денною формою навчання  та при  необхідності за індивідуальною формою, а також за дуальною формою навчання. Для забезпечення доступності організовується навчання з використанням технологій дистанційного навчання. Під час навчання Ви отримаєте фінансову підтримку (тільки для зареєстрованих безробітних) – компенсування витрат на проїзд до закладу освіти, виплата матеріальної допомоги згідно з чинним законодавством, повне забезпечення усіма необхідними матеріалами.

Після закінчення професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації за напрямами підготовки слухачам присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) і видається свідоцтво про освіту державного зразка.

Більш детальну інформацію щодо повного переліку освітніх програм та умов професійного навчання можливо отримати безпосередньо у центрах зайнятості.

Запрошуємо скористатись можливістю професійного навчання за сприяння Державної служби зайнятості!