Вдалим підприємцем може стати лише винахідлива енергійна людина з нестандартним мисленням, яка готова досягти поставленої мети, долаючи всі можливі труднощі, що виникають на шляху.

Саме такою людиною і є Корнієнко Роман Олександрович.

Впродовж останніх років він працював у сільському господарстві, але втратив роботу. За допомогою звернувся до Кам’янсько-Дніпровської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості. Перебуваючи на обліку, отримав від фахівців різносторонні профконсультаційні послуги та вирішив докорінно змінити своє життя.

За сприяння служби зайнятості Роман пройшов навчання в Запорізькому національному університеті, захистив свій бізнес-план та у березні 2020 року отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи в сфері сільського господарства – чоловік вирішив вирощувати зернові культури. Вибір діяльності виявився досить вдалим, адже карантинні обмеження майже не зачепили цю галузь.

А вже у липні підприємець-початківець звернувся до відділу сприяння зайнятості у Великобілозерському районі як роботодавець – шукав собі в господарство працівника на вакансію тракторист-машиніст. Звичайно, служба зайнятості прийшла на допомогу Роману і підібрала йому потрібну кандидатуру.

Тож, бажаємо молодому підприємцю подальшого професійного розвитку!