Заслуговує особливої уваги і вдячності відвага та рішучість молодої медичної сестри, випускниці Уманського медичного коледжу, яка з 2016 року служила за контрактом у зоні АТО/ООС.

Знайомтеся, ім'я цієї дивовижної та сміливої дівчини Аніта Немченко, мешканка Шаргорода, що на Вінниччині. У 2016 дівчина розпочала військову службу за контрактом, служила майже три роки в різних частинах. Спочатку, пройшовши курс бойового медика в 205-му навчальному центрі тактичної медицини в Чернігівській області, продовжила службу в званні сержанта на посаді інструктора з тактичної медицини. За цей період тричі відбувала ротацію в зоні АТО/ООС.

Після завершення контракту Аніта Немченко звернулася до Шаргородської районної філії Вінницького ОЦЗ у пошуках роботи. У свої 23 роки Аніта мала не лише рішучий характер і величезне бажання працювати, але й значний професійний досвід.  

Набувши статусу безробітної особи, Аніта в співпраці із кар’єрним радником склала індивідуальний план пошуку роботи. Разом вони опрацювали всі актуальні вакансії Шаргородської філії. Того ж дня їй запропонували роботу в Шаргородській центральній районній лікарні.  Відтепер дівчина працює медичною сестрою на прийомі у лікаря-психіатра.  

Щиро бажаємо Аніті реалізувати весь її професійний потенціал на новому робочому місці!

 

Команда ДСЗ наголошує, що найкраща соціальна адаптація учасників АТО/ООС – це швидке працевлаштування. Якщо ви шукаєте роботу або плануєте відкрити власну справу, неодмінно завітайте до будь-якого центру зайнятості, зручного для вашого відвідування.